Profesjonalna pomoc w nawracającej zgadze

Profesjonalna pomoc w nawracającej zgadze

Przyczyny zgagi

Przedstawione poniżej treści nie mają charakteru promocyjnego. Ich wyłącznym celem jest edukacja i podniesienie poziomu wiedzy odbiorcy na temat zdrowia. Należy jednak pamiętać, że żadna z informacji nie może zastąpić porady lekarskiej lub konsultacji z farmaceutą.

Wiele osób jest wręcz w stanie przewidzieć sytuacje, w których może wystąpić zgaga. Najczęściej są to tak zwane błędy dietetyczne, np. – tłuste i smażone potrawy, ostre przyprawy, alkohol, kawa, herbata, gazowane napoje zawierające kofeinę.

W takich sytuacjach warto mieć przy sobie zawsze Ranigast® Max. Sprawdzony, najczęściej wybierany przez Polaków lek na zgagę, który zmniejszając wydzielanie kwasu solnego w żołądku, przynosi ulgę już po zażyciu jednej tabletki.

Bywa jednak, że cofanie się treści pokarmowej z żołądka do przełyku powtarza się bardzo często, praktycznie po każdym posiłku. Częste narażenie błony śluzowej przełyku na działanie kwaśnej treści żołądkowej może w konsekwencji prowadzić do jej podrażnienia i nasilenia dolegliwości. W takiej sytuacji warto sięgnąć po Polprazol® Acidcontrol, by zabezpieczyć się przed kolejnym nawrotem dolegliwości.

Leczenie nawracającej zgagi i refluksu

Produkty na zgagę i refluks

Zobacz również:

Kontroluj zgagę!